هایفو

هایفو

هایفوتراپی یا به اختصار هایفو (HIFU) یکی از جدیدترین فناوری های پوستی است که در کلینیک دکتر میرنصیری به جهت جوانسازی و استحکام پوستی استفاده می شود. این روش از تکنولوژی اولتراسوند استفاده می کند تا با تولید گرما در لایه های مختلف پوست، تولید کلاژن و الاستین را افزایش دهد و در نتیجه بهبودی در نحوه رفتار و کیفیت پوست خواهیم دید.

دستگاه هایفو مطب،دستگاه هایفو دابلو گلد کره جنوبی است.که از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های هایفو روز دنیااست.این دستگاه دارای سری های مختلف است که باعث میشود امواج اولتراسوند به لایه های مختلف پوستی از عمق ۱/۵ سانتی متر تا ۴/۵ سانتی متر تابیده شود،لذا جوانسازی را در لایه های مختلف پوستی خواهیم داشت.
که هم تاثیر بر چین و چروک های سطحی و روشن تر کردن سطح پوست دارد و هم با اثر به لایه های عمقی تاثیر برلیفت صورت و جوانسازی پوست دارد.

بلافاصله پس از انجام هایفو حدود ۲۰٪ از نتیجه قابل مشاهده است اما این روند کلاژنسازی ماه ها ادامه خواهد داشت و نتیجه نهایی و حداکثر نتیجه را ۳الی ۴ ماه بعد مشاهده خواهید کرد
علت این پدیده آن است که انرژی امواج به کار گرفته شده در روند هایفو آن چنان بالا نیست که بتواند در نقطه برخورد با سطح پوست باعث سوختگی شود اما وقتی این امواج در عمق پوست با یک دیگر تلاقی نمود و کانونی شوند می توانند اثر یکدیگر را تشدید و تقویت نمایند لذا کلاژن های قدیمی و پیر را از بین میبرند و پوست را مجبور به ساخت کلاژن های جوانتر و با کیفیت تر میکنند 

 از جمله مزایای هایفو می توان به عدم نیاز به تزریق مواد شیمیایی و یا برش در پوست اشاره کرد و اینکه در هنگام انجام این پروسه ،سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده باقی میماند.به همین دلیل بسیاری از افراد آن را به یک روش غیر تهاجمی برای لیفت صورت انتخاب می کنند. 

تاثیرات هایفو:
* لیفت غبغب
* لیفت صورت
* لیفت گردن
* لیفت ابرو
* رفع شلی پوست و بهبود قوام پوست
* کاهش منافذ باز پوست
* کاهش چین و چروک های ریز سطحی 
* تا یک درجه روشن کننده پوست
* لیفت ناحیه خط خنده و خط اندوه و کاهش عمق این چین ها

مزایای هایفو صورت
هایفوتراپی یکی از بهترین و موثرترین انواع روش های لیفت صورت بدون جراحی است که انجام آن می تواند علاوه بر از بین بردن مشکلات فعلی پوست صورت مانند چین و چروک ها و افتادگی، به افزایش کیفیت ذاتی پوست از نظر میزان تولید کلاژن نیز کمک کند. برخی از اصلی ترین مزایای این روش عبارتند از:
* هایفوتراپی فقط در یک جلسه انجام می شود.
* نیاز به تکرار تا یک سال است
* دوره نقاهت ندارد
* کبودی و سوختگی  ندارد
* بدون درد است
* هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و … روی پوست ایجاد نمی کند.
* روشی بی خطر و ایمن برای انسان می باشد چون هیچ نوع اشعه ای ندارد؛ یعنی هایفو (HIFU) دقیقا مثل سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می کند که کاملا بی خطر است.

هایفو برای چه کسانی مناسب است:

هایفو از سن ۳۰ سال به بالا قابل انجام است و جهت استحکام پوست،لیفت صورت ،جوانسازی و کند کننده روند پیری پوست است.

چه کسانی نمیتوانند هایفو انجام دهند؟

۱- خانم های باردار
۲- وجود پروتز فلزی یا استنت قلبى
۳- داشتن زخم یا تبخال فعال در محل درمان

در کلینیک دکتر میرنصیری، این روش توسط پزشکان و متخصصان زیبایی به صورت حرفه ای و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای اجرا می شود. در صورتی که به دنبال روشی برای بهبودی و زیبایی صورت خود هستید، هایفو می تواند یکی از گزینه های مناسب باشد.

 

تماس و مشاوره رایگان : 09938518980
footer footer
دکتر منیرالسادات میرنصیری

دکتر منیرالسادات میرنصیری

دکتر منیرالسادات میرنصیری از برترین رتبه های کنکور دانش آموخته رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آموزش دیده به روزترین تکنیک های زیبایی از اساتید داخل و خارج از کشور

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما